Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Átigazolások

Átigazolások 4 hete 1 napja #23102

Alex Baenáról is hallani, hogy Simeone szeretné leigazolni. Sokan vinnék a Villarealból, kizártnak tartom, hogy idejönne, de azért őt még szívesen látnám.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 1 hónapja 32 perce #23101

Bálint, ezek egész jó hírek. Adja az ég! És ha Samut nem engedi a mester, hátha végre ő is hajlana a fiataításra. Correát sajnálnám azért őszintén.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 1 hónapja 4 órája #23100

Pár átigazolási hír: Hermoso nem hosszabbította meg a lejáró szerződését, távozni akar. Kérői az Aston Villa, az Inter és a West Ham. Utóbbi 40 milláért vinné Samu Omorodiont is, de Simeone bemutatott nekik, mivel nyártól a keretünkben fog szerepelni. Hermoso mellett Saúl és Correa is "elfelé" kacsintgat, hogy hová, azt nem tudni egyelőre. Érkező lehet a Tottenhamtől Lo Celso, argentín lévén nem lenne nehéz Cholonak, hogy rávegye a Madridba érkezésre. Egy fontosabb posztra is van jelölt, figyeljük a Marseille 25 éves belső védőjét Leonardo Balerdit. (Ő is argentín, ő volt pl. a mezőny legjobbja a tegnapi EL meccsen a Benfica ellen.)
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 1 hónapja 1 hete #22948

Majd a Cholo tényező közbelép.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 1 hónapja 1 hete #22947

Hajpa-yes beküldte:
Szerintem kölcsönadjuk az egyik frissen feljutónak (ha el nem adjuk 10-ért... kb.), és majd elhozzuk a 38 éves Levandowskit... csillagászati pötyeszért....

Most nagyon remélem, nem válik be a jóslatod, és nem cseszik el Samu-t Simeonéék, mert oszlopos tagja lehet a jövő (jelen) Atletijének. Végre csináltunk egy jó bizniszt, ami előremutató a jövő szempontjából is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 1 hónapja 1 hete #22945

Szerintem kölcsönadjuk az egyik frissen feljutónak (ha el nem adjuk 10-ért... kb.), és majd elhozzuk a 38 éves Levandowskit... csillagászati pötyeszért....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 1 hónapja 1 hete #22944

Samu Omorodiont az Atleti 6M€-ért vásárolta meg Grenadából a szabadlábra helyezési záradékkal. Aztán továbblépett kölcsönbe Alaves-szel.
Jelenlegi csapatával végzett figyelemre méltó teljesítménye után, 8 gólos és 1 gólpasszt nyújtva, a 19 éves Samu Omorodion most 40 millió eurót ér, ezzel Spanyolország egyik legdrágább csatára.
Egy alkalommal említette, hogy izgatottan várja, hogy a közeljövőben az Atletiben játszhasson.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22322

ATLETibó beküldte:
Még az átigazolásokhoz: van egy portugál szélsőnk, bizonyos Marcos Paulo, aki Braziliában a Sao Pauloban játszott kölcsönben (úgy hírlik, nem is rosszul). Most, hogy vége a brazil bajnokságnak, lejárt a kölcsönszerződése. Ilyenkor a játékos visszakerül a csapatához, elméletileg. Viszont róla semmi hír. Sokszoros portugál korosztályos válogatott, amolyan Lino kaliber. Tud esetleg róla valaki valamit?

Marcos Paulo nagyon semlegesen játszott. Nem ide való játékos, idén nyáron el is fogjuk adni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22321

Még az átigazolásokhoz: van egy portugál szélsőnk, bizonyos Marcos Paulo, aki Braziliában a Sao Pauloban játszott kölcsönben (úgy hírlik, nem is rosszul). Most, hogy vége a brazil bajnokságnak, lejárt a kölcsönszerződése. Ilyenkor a játékos visszakerül a csapatához, elméletileg. Viszont róla semmi hír. Sokszoros portugál korosztályos válogatott, amolyan Lino kaliber. Tud esetleg róla valaki valamit?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22300

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Palmo beküldte:
Elég furcsa az átigazolasi politikánk, ez tény. De néha azért jól is elsül, pl. Witsel és Reinildo is így érkeztek, és mindkettő nagyon pozitív csalódás. Ha Paulista jön, akkor csak annyit kérek, hogy ne legyen Felipe 2.0 és akkor már rendben is vagyunk.

Nekem komoly fenntartásaim vannak a brazil védőkkel kapcsolatban. Önfejűek, csélcsapok, ott szigor kell és fegyelem, nem ez a futkosom összevissza mentalitás. Paulista talán rövidtávon segítség lehet, talán ő nem annyira idegesítő, mint amilyen ellenségként volt. Meglátjuk.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22281

Palmo beküldte:
Elég furcsa az átigazolasi politikánk, ez tény. De néha azért jól is elsül, pl. Witsel és Reinildo is így érkeztek, és mindkettő nagyon pozitív csalódás. Ha Paulista jön, akkor csak annyit kérek, hogy ne legyen Felipe 2.0 és akkor már rendben is vagyunk.

Felipe kezdetben elég jó igazolásnak tűnt, de a jó első szezonja után érthetetlenül bezuhant a formája és óriási bakikra volt képes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22274

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Elvileg felvette az Atleti a kapcsolatot Ben Goodfrey-vel. Tehát Paulista után egy másik belső védőt is szerződtetnénk. Érdekes...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22273

Szerintem az Inter ellen lebőgünk... Megint a nagy főműsoridős meccsen. Aztan "hallgathatjuk" a favágózást...
De a Bilbaót biztos, hogy kiütjük két meccsen!

Idén mi fogjuk nyerni a király kupát!!!
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22266

Egyébként ja. Ahhoz képest, hogy mi a télen nem nagyon szoktunk nyomulni, az uccsó két hetet megnyomtuk. Ez a Vermeeren gyerek a Barcában is képben volt, és Simeone miatt jött ide... (Majd rájön...) De mindenesetre beírtam neki egy plusz pontot. A román kapusról fogalmam sincs, még jó is lehet, ahogy ez a Paulista... De inkább Godint kellett volna reaktiválni vagy Mirandát...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22265

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
csz92 beküldte:
Ákos beküldte:
ZoliZoltán beküldte:
Paulista a miénk a szezon végéig!

Önmagunkhoz képest így nem is zártuk rosszul az átigazolási szezont.
Fél év elviselhető, így valóban csak tűzoltás Paulista, remélem, nyáron érkeznek fiatal tehetséges védők. Megúsztuk Keant, ami nagy megkönnyebbülés. Végül, de nem utolsó sorban, bízom a belgában, jó lenne, ha beváltaná a hozzáfűzött reményeket.

Paulistával kapcsolatban olvastam, elég jó szezont futott Valenciában, én azért Thiago Almadat vártam, hogy érkezik.

A szerződése hamarosan lejár Almadanak, ezért ha minden igaz, akkor jóval olcsóbban meg fogjuk tudni szerezni nyáron, semmint most télen. Mindenen spórolunk. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22264

ZoliZoltán beküldte:
Paulista a miénk a szezon végéig!

Önmagunkhoz képest így nem is zártuk rosszul az átigazolási szezont.
Fél év elviselhető, így valóban csak tűzoltás Paulista, remélem, nyáron érkeznek fiatal tehetséges védők. Megúsztuk Keant, ami nagy megkönnyebbülés. Végül, de nem utolsó sorban, bízom a belgában, jó lenne, ha beváltaná a hozzáfűzött reményeket.

Paulistával kapcsolatban olvastam, elég jó szezont futott Valenciában, én azért Thiago Almadat vártam, hogy érkezik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22263

ZoliZoltán beküldte:
Paulista a miénk a szezon végéig!

Önmagunkhoz képest így nem is zártuk rosszul az átigazolási szezont.
Fél év elviselhető, így valóban csak tűzoltás Paulista, remélem, nyáron érkeznek fiatal tehetséges védők. Megúsztuk Keant, ami nagy megkönnyebbülés. Végül, de nem utolsó sorban, bízom a belgában, jó lenne, ha beváltaná a hozzáfűzött reményeket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22262

Paulista a miénk a szezon végéig!
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22256

Jaj de jó, ez a Kean gyerek nem jön! Higgyétek el, nem lett volna semmi értelme annak a gyereknek... Gabriel Paulista szerintem el fog férni most a keretben, ha továbbra is 3 belsővédős rendszerben játszunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22255

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Elég furcsa az átigazolasi politikánk, ez tény. De néha azért jól is elsül, pl. Witsel és Reinildo is így érkeztek, és mindkettő nagyon pozitív csalódás. Ha Paulista jön, akkor csak annyit kérek, hogy ne legyen Felipe 2.0 és akkor már rendben is vagyunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22254

Katasztrófa ez az átigazolási politika. Minden érintetett el kellene zavarni a picsába. Vagy csak szimplán nincs egy vasunk se, és rojtosra van szakadva a gatya, de nincs pénz még megfoltozni sem, nemhogy cserélni egy újra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22252

OFF ❌ Moise Kean nem lesz az Atlético Madrid játékosa, miután az orvosi vizsgálatok kimutatták, hogy a vártnál tovább lesz partvonalon kívül.

Várhatóan ma este utazik vissza Torinóba Kean.



:lol: :lol:
ATLETI FOREVER
DIEGOOO GODIN
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22251

Paulista 2025 június. Na ennyit a fél éves tűzoltásról. Újabb veterán a fedélzeten. Bravó, így kell fiatalítani.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22246

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Szerintem ha Paulista fél évre jön csak, akkor az teljesen jó. Most, hogy ennyi meccsünk van, muszáj érett és rutinos játékosokkal dolgozni, ha nem szeretne Simeone kockáztatni. Aztán nyáron lehet elkezdeni a fiatalítást. Remélem Mourinhot be fogja majd építeni Cholo.
Amúgy meg Paulista szerintem tud hozni egy Savici szintet, de olyat is olvastam, hogy Savic helyett érkezne. De szerintem Simeone nem adná el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22244

2019-et írtunk amikor Godín, L. Hernandes, Juanfran, F. Luis végleg elköszöntek kis csapatunktól. Azaz öt nyomorult éve nem sikerült épkézláb védőt vásárolni. (Reinildo azért szerencsére egy üde kivétel.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22243

Ő csak tűzoltásnak jött. Az engem is nagyon idegesít, hogy nem vagyunk képesek egy darab normális, fiatal védőt venni, de nincs mit tenni. Nyáron kéne egy jó védőt venni, akire lehet számítani, és jók leszünk. Ez a Mourinho gyerek sem lesz rossz, jövőre simán csere lesz, esetlegesen kezdő, ha nagyon hajt. Jók lennénk, ha a vezetőség félrerakna 30-40 milliót egy baszott jó fiatal védőre. Addig meg vesszük 1-2 millióért az öregeket. Amúgy megjegyzem mellékesbe, hogy ez a Paulista srác erre a fél évre nagyon jó lesz, mert jól játszik, csak jövőt nem lehet rá építeni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22242

Nagyon jó. Tegnap írtam, hogy 33 éves. A faszom kivan. Itt mindenki hülye??? Mármint költői... tehát Ott!!??!!?? Nem lehet fiatalt szerezni?? Vagy nekünk tilos???
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22241

  • Palmo
  • Palmo profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡AÚPA ATLETI!❤
Az Atleti elkezdett tárgyalni Gabriel Paulistával az esetleges átigazolásról. Elvileg távozni szeretne Valenciából...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22238

Ákos beküldte:
NEW-L88 beküldte:
Hajpa! A töröknél te jobban teljesítenél a pályán... Cholo hamar meglátta, hogy mennyire analfabéta a csávó! Csak ilyenkor kérdezem én, hogy nem lenne jobb egy 20-eves saját nevelésű középső védőt kipróbálni az ilyen balekok helyett?

Ha ez így történt, hogy Cholo meglátta, mennyit tud, akkor az is felháborítóan szánalmas. Mégis hogy került ide? Kik nézik meg a játékosokat, mi alapján döntenek? Mi folyik itt? Olyan az egész, mint valami gittegylet.

Én láttam pár meccset, ahol Söyüncü játszott még a PL-ben, ott egész jól ment neki, ha jól emlékszem, fél évig nem is játszott mikor a szerződése az utolsó 6 hónapjába lépett. Ez is lehet a probléma, de ha nem ad neki a mester bizalmat egy játékosnak, akkor ne is várják tőle, hogy formába lendül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átigazolások 3 hónapja 2 hete #22237

Gondolom azért volt érdekes a török, mert ingyen igazolható volt. Nem nagyon tudok meccseket nézni, a kilenc és az annál késöbbieken bealszom, ezért Söyüncüt még a legelején talán egyszer láttam játszani, akkor nem lógott ki a csapatból. De ha ti azt mondjátok, hogy szar volt, akkor elhiszem. (Kedves NEW-L88! Nem láttál engem még focizni... 120 kilósan nem vagyok az a Fernando Torres..., de azért köszi a bizalmat felém!)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.