Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Egyéb dolgok

Egyéb dolgok 8 éve 3 hete #2194

  • metman
  • metman profilkép
Sziasztok. Köszönöm a befogadást. Lenne is egz kérdésem. Hol tudnék mezt venni? Grazban néztem a giga sportban ott 85 euro. Valami elfogathatobb áron esetleg? Köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 1 hónapja #1885

Az még jobb is lenne nekem, mint a Május. Számíthattok rám ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 2 hónapja #1820

  • dusp
  • dusp profilkép
Zodiac, erről mindig szó van, de aztán nem nagyon alakul. Vannak ugyan páran, akik kettesben kiutaznak időnként, és előtte nem szólnak a többieknek (....), pedig lenne csatlakozó ember :D jómagam és Krisz (itt a honlapon szirk) tervezzük augusztus végén, szeptember elején kimenni, sorsolástól függ az időpont. Ha addig még vársz, akkor szívesen látunk téged is. Meg mindenki mást, aki még látni akarja a Calderónt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 2 hónapja #1819

Régebben szó volt egy közös utazásról Madridba, erről van valami fejlemény ? Vagy ez annyiba is maradt ott :D Én tényleg nagyon szívesen mennék, ha valaki úgy gondolja, hogy megnézné élőben a csapatot !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 2 hónapja #1818

  • szasz
  • szasz profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡Aúpa Atléti!
Nagyon nagy dobás lenne, ha a nyáron Ibra ide igazolna, bár nem látok rá nagyon sok esélyt.
De ha jön akkor nagyon örülni fogok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 2 hónapja #1817

Ibra a nyáron lelép a psg-től, ingyen igazolható lesz. Nem bánnám ha idejönne, bár nem fiatal, de még mindig ő a legjobb center a világon, még legalább 2-3 évig. Ez az udvarlás arra jó, hogy "miért is ne" hangulatba kerüljek. :P
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 2 hónapja #1816

Ibrahimovic az egekig magasztalta az Atleticó szurkolókat és Simeonét!
Húú de jó is lenne most egy olyan csatár mint ő.Bár a tegnapi Torres is szenzáció számba ment!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 2 hónapja #1768

  • szasz
  • szasz profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡Aúpa Atléti!
Vieto !!!840!!! perce gólképtelen.
Utoljára még a Benfica elleni visszavágón talált be, ez valamikor december elején volt.
Pedig most volt 1-2 meccs amiből arra lehetett következtetni hogy talán formába lendül.
Remélem most a PSV ellen betalál és ő is elkezdi lőni a gólokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 2 hónapja #1582

Ez a Pali egy vicc.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 2 hónapja #1580

Guti mai nyilatkozata:
„Az én időmben az Atlético elleni derbik sokkal könnyebbek voltak, de aztán jött Diego Simeone, és minden sokkal bonyolultabb lett – dicsérte a rivális argentin trénerét a volt középpályás, aki az Atlético keretében lévő futballistákról már nem volt ilyen jó véleménnyel. – Nincs olyan játékosuk, aki beférne a Realba.”
-AZt gondolom ha ilyen védelme lenne a Reálnak mint a mienk akkor most ők vezetnék a tabellát.Ez megint egy meccs előtti hergelés.Viszont a nyilatkozata másodki felével egyet értek:
A Barcelona sokkal több jogtalan büntetőhöz és szabadrúgáshoz jut, mint a Real. Színházi előadást csinálnak a mérkőzésből. Különösen Neymar, Jordi Alba és Dani Alves. Ha az alakításaikért Oscar-díjat lehetne adni, akkor Neymar kiérdemelné a legjobb színésznek járó elismerést, amiért nagyon sokat tett már.”
-Ide mindenképpen még Buszkeccet meg említeném!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1474

Carrasco 3 hétre dőlt ki.bokaficam és a külső boka szalagok megsérültek.
Se Villareál,se PSV,se Buznyákék,se Sociedad....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1381

Én nem azt mondtam, hogy kamikaze módon kitámadjunk egy barca vagy real ellen hanem, hogy ezzel a kerettel ne vegyünk vissza 1 gólos vezetésnél levanték meg betisek ellen feleslegesen izgalmassá téve az utolsó percekig is a meccset. (Nem néztem utána az eredményeknek pontosan, de rémlenek hasonló meccsek a szezonból.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1379

Eibar elleni meccs beharangozója frissítve, meccskerettel kiegészítve. Ami rossz hír, hogy Savic hét közben megsérült, így ő sincs a keretben. Cholo két fiatal védőt hozott fel a B csapatból. Ami jó hír: Borja Bastón nincs az Eibar keretében. Az okokról a cikkben lehet olvasni.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1378

Naná hogy inkább a kevesebb lőtt gól, viszont sok pont, mint a góldömping kieső hellyel! :P
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1377

a sevilla ugyanannyi gólt lőtt a bajnokságban, mint az atleti. tegnap kijött nekik a lépés.
a megalkuvás nélküli támadójáték rajongóinak szeretném ajánlani a rayo vallecanót és paco jemezt. aztán lehet nézni, mikor 28-47 a gólarány. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1375

Ibra kellene nekünk csatárnak!!Hogy felpörögne a Reál meg Barca ellen...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1374

Szerintem morálisan sem tesz jót a játékosainknak, hogy Cholo nem engedi őket kicsit önfeledtebben játszani a meccseken és visszafogja a csapatot a jóval veszélytelenebb ellenfelek ellen is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1372

Ezért nem értem hogy mi miért nem lőjjük szét ezeket a csapatokat?Még ráadásul ki is kapunk...Pont a Panticcsal vesztem itt össze pár hónapja hogy mintha direkt nem akarnánk néha több gólt lőni.Lövünk egyet és megállunk..Csóri Batmanék is....7-et kaptak a Divatéktól....egyszerűen muszáj keményen játszani ezek ellen.(Nem brutálisan)Jaaa,és erről jut eszembe Filipének egy meccsre mérsékelték a büntetését...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1371

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Nem elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Röhej. Mi meg megverettük magunkat. Pfff...
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1370

Szépen csendben megjegyezném,hogy a Sevilla rendkívül simán gurított egy 4-est a Vígónak.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1364

Itt az idő a fiataloknak, hogy Grizi mellett ők is bizonyítsanak. Torres felejtős, lassan önmaga paródiája lesz szegény. Falcaoval se lennénk előrébb, szerintem nincs idő itt arra várni, hogy hátha újra felépíti magát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1363

Üdv itt!Most is vannak ilyen jó csatáraink mint anno.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1362

Üdvözlet mindenkinek! Gondoltam írok egy pár szót bemutatkozásképpen. Bár már jó pár éve figyelemmel követem az oldalt, de csak most regisztráltam be. A klub iránti rajongásom mondhatni nem új keletű, kb 2007-2008 körül figyeltem fel rájuk a Forlán-Agüero kettős miatt. Ők mentek, de én a csapattal maradtam, valószínűleg életem végéig. Aúpa Atleti!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1342

  • szasz
  • szasz profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡Aúpa Atléti!
Siqueira kölcsönben a Valencia-nál!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1283

Saul elsírta magát a padon lecserélése után.(mi is sírni tudtunk volna a két kihagyott helyzete után..)(de a gólokat nem neki kellene lőni)

www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/a...spadon-video-2480415
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 3 hónapja #1281

  • szasz
  • szasz profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡Aúpa Atléti!
Engem nagyon aggaszt, hogy szögletek után milyen eredménytelenek vagyunk.
Legutóbb december 13-án Saúl fejelte Koke szögletét a hálóba. Azóta 11 meccs telt el és 74 szögletet rúgtunk és ezek után egy gól se született!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #977

Ez a fifa szavazás már kezd átmenni valami kabaréba. Ezen csak nevetni lehet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #976

Ezen nincs mit meglepődni.
Évek óta ez megy, színjáték az egész. Divatcsapatok divatjátékosai kerülnek be állandóan ebbe a "csapatba".
Én nem is nézem ezeket a gálákat, bár egy jó röhögőgörcsöt azért megérne végignézni.
Ez nem a teljesítményről szól, ez a nyomorult elvárásokról.
Lófej például mit keres állandóan ebben a "csapatban"?
Na meg a három bohóc az aranylabdáért? Így kisbetűvel, mert tényleg semmit sem ér.
Nem is mennék bele, hogy az alatt a kb nyolc év alatt, mialatt ez a két agyonsztárolt vakond nyeri a díjat mennyi alkalmasabb volt náluk, mert legalább a felét másnak kellett volna nyernie.
De nekik kellett, mert ez marketing. Azért vannak a plázacsapatok nyomoroncai is ebben a bizonyos "álomcsapatban".
Röhej ez az egész, tényleg nem tudom miért van még valaki, aki ezt az egész baromságot komolyan veszi.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #975

Igen emlékszem.
Gyakorlatilag az elitklubok (főleg az angolok) évek óta hozzánk járnak kapust (De Gea, Courtois, Oblak ?) és csatárt (Torres, Agüero, Falcao, Costa) venni.
Ha tőlünk vesznek, akkor minőséget kapnak a pénzükért :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #974

Emberek!
Mondjátok már meg hogy ez a Thiago Silva mi a bűbánatos tökömet keres állandó jelleggel az álom 11-ben??Már vagy három éve egyfolytában.Azt sem hiszem el hogy a Modric MArcello,Dani Alves triónál sincs jobb.ÉS félre ne értsétek nem Atletico játékosokat hiányolok,bár Godin nálam beférne bőven!!!!!!!4-4 játékos a két buzi pláza csapatból.....Nevetséges az egész...egy színjáték.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.