Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Egyéb dolgok

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #972

Az Oblak-ügyhöz hozzászólva:
Mikor Courtois elment. Akkor vettük aprópénzért Moya-t, na gondoltam lesz egy jó közepes kapusunk, egy kiváló helyett, de mivel a védelmünk legendásan jó, gondoltam talán nem lesz olyan érvágás, ha a kapusunk nem világklasszis.
Erre azon nyomban kiadtunk egy valag pénzt erre az Oblakra. Csak pislogtam, hogy visszatérnek a régi "szépidők" a Cerezo-féle "áprilisi tréfa" igazolásokkal. Mert elhittem ugyan, hogy tehetséges a srác, meg Courtois-méretű portás, de azon kívül hogy az előző szezon végén vagy 10 meccsre beverekedte magát a Benfica kezdőjébe és volt egy-két nagy védése, nem értettem, hol ér ez a tehetséges, de még tartósan nem bizonyított srác, kapus létére, spanyol rekordigazolásként, amit kapusért kiadtak spanyolhonban, 16 millió eurot.
Gobdoltam a szakmai stáb napszúrást kaphatott, de nem. Óriási mea culpa a menedzsmentnek. Úgy látszik Cerezo úr is kinőtte a mendesi időket.
Most mondjátok meg, hogy ki volt az a sasszemű játékosmegfigyelő, aki abból a pár benficás meccsből rájőtt, hogy ez egy világklasszis kapus lesz egy éven belül és már most megéri azt a 16 milliót?! Hihetetlen.
És lőn Oblak idén a Zamora-díjra tör, bár tavaly is bravúrok sorozatát mutatta be. Igaz, hogy a világon az egyik legjobb védelme folytán egy meccsen sok dolga nincs, de meccsenként azt az egy-két nagy védést bemutatja, ami ahhoz kell, hogy érintetlen maradjon a hálója. A világ top 5 kapusa közzé verekedte magát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #969

Sokáig gondolkodtam hogy cikk formájában kellene megírni a következő témát de az a baj hogy lusta voltam konkrét pontos adatokat elő bányászni a netről ezért észrevételemet csak ide írom le.Szóval Oblakról szerettem volna pár szót írni-mondani.Egész őszi idényben a ligában 8 gólt kapott...Ez azért nem semmi.Nem felejtem el azt a cirkuszt amit az idény kezdéskor talán az első 5-6 meccs után művelt a Marca hogy Keylor Navas micsoda szenzációs formában véd,és mekkora igazolás volt,kivárta a sorát Casillas után bla....bla...bla...Alig kap gólt a a Nagy Madrid.Oldalakon keresztül ezzel foglalkoztak.Aztán változtak az idők és a két pláza csapat is kapkodta befelé a dugókat sorban.(megjegyzem Navas istenítésekor is azt hiszem csak 1 góllal volt több Oblaknak...még anyáztam is)Na mindegy már megszokhattam volna hogy a csapból nem az Atletico játékosai fognak folyni,de azért arra kíváncsi leszek hogy megfogják-e így a félidőben említeni egyáltalán hogy a minden sztárallűrt nélkülöző csendben a dolgát szenzációsan végző szlovén Atleticó kapus milyen kimagasló teljesítménnyel rukkolt elő csak úgy mint az előtte felsorakozó védő sor is.Csak folytassák tavasszal is ugyan így.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #862

Boldog Új Évet!!! Azért írok,hogy megkérdezzem,mert látom fel lett dobva az a dolog,hogy májusba egy meccsnézés a helyszínen,van-e már erről valami fejlemény? Mert engem meg egy haveromat valószínű érdekelne. Amúgy is tervezzük hogy kimegyünk,de ha többen mennénk még jobb lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #861

  • szasz
  • szasz profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡Aúpa Atléti!
Beniteztől,Zidane veszi át a stafétabotot... Kár pedig kezdtem megkedvelni Rafát,szépen szórja a pontokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #803

Boldog Újévet Minden Colchoneronak!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #800

Boldog Új Évet Kívánunk minden honi és nem honi Colchonerónak!
Köszönöm az összes szerkesztő társam nevében hogy már több tagunk van mint a régi megsemmisült honlapunknak.
Köszönjük hogy átlapozzátok,és hozzászóltok még ha csak párszor is,a néha vért izzadva késő este körmölt cikkekhez,illetve a meccsek nézése közben kommenteltek a (szerintem) kiválóan bevált fórumon.
Köszönöm Mikropinak,Molnár Petinek,és Posán Lacinak hogy besegítettetek a honlap elkészítésének költségeibe.
Remélem nem bántátok meg,én szerintem teljesen korrekt lett.
Köszönet külön Bálintnak akivel szerintem kicseréltük ketten a máig is teljesen érthetetlen módon eltűnt Sam és Szabi régi oldalon véghez vitt munkáját!(A cikkek kb 90%-át ő készíti..)
Köszönöm Peacekének a tippjáték pontos és korrekt probléma mentes levezénylését.Köszi Ponginak is a mostanában azért nem olyan sűrű,de azért ha kell mindig segítő munkáját,csak úgy mint Sebi folyamatos HD meccsei feltöltését.
Ezen felül ha valaki besegített a pár megemlített úr révénvagy rajtam keresztül,akkor neki is köszönet,és elnézést ha kihagytam.
(Mondjuk rögtön Peti aki egy RG8-as cikket feltett tutira)
Jövőre próbáljuk ezt a beállt színvonalat megtartani,és ha lehetőségünk van akkor még talán fejlődünk is.
Mindenkinek Boldog Új Esztendőt Kívánok!
De ne feledjétek,hogy az élet nem áll meg,2.-án jön a Levante!!!!

Tisztelettel:Hajpa-yes
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #768

Valahogy én sem rajonganék egy ilyen cserének. Szerintem sem lenne Costa ugyanaz mint régen. Oda a régi küzdő harcos Costa, most már sztárallűrökkel teli, vadállat lett.
Ez az Augusto meg teljesen felesleges volt. A posztjára, Tiago kiesésével, is lesz 4 ember (Gabi, Saúl, Thomas és Kranevitter).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #767

  • szasz
  • szasz profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡Aúpa Atléti!
Szerintem is maradjon még Martinez,mert úgy érzem,hogy meg fogja találni magát és csak úgy szórni fogja a gólokat. De,ha esetleg megvalósul ez a csere,akkor Costa dobjon be egy Snickerst.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #766

Nagyon rebesgetik ezt a Jackson-Cota cserét.Függetlenül hogy Jacksonnak nem igazán volt eddig jó idénye,én még legalább ezt a maradék félévet megvárnám.Jobb ő ennél mint amit eddig csinált.Félek hogy Costa már nem az aki volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #737

A buziknak megen kezdik segíteni a felzárkózást.A Vallecanó kárára a spori nem gyengén közreműködött.Ne is csodálkozzunk a 10-2-es végeredményen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #732

gondolom arra az esetre ha gabi is lesérülne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #731

És ez már tény!Augustó 2019-ig írt alá,3 és fél évre!
védekező középpályás,egyértelműen Tiagó helyére érkezett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 4 hónapja #726

Úgy néz ki még a télen leigazoljuk a Celta argentín középpályását Augustót.
Kicsit döbbenettel olvasom.Ha jól láttam Sebi is kirakta a facebookra.Én 2-3 napja oplvastam valamit a marca-n.
Így is tülekedés van a padon,függetlenül hogy Tiagó lesérült.És ugye Kranevitter 2 héten belül megérkezik.
Ez előírás hogy nekünk télen kötelező legalább egy játékost leigazolnunk?Ugye tavaly itt volt Cani...aki talán 4-5 meccsen ha játszott.Aztán a nyáron meg mehetett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 5 hónapja #647

Remélem összejön több ember, jó volna végre kijutni, nem csak a fotelből szurkolni :D
Aki volt már, majd írhatna valamit, hogy mivel, meg hogyan a legegyszerűbb megoldani !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 5 hónapja #578

Tavasszal én is szívesen mennék a Calderonba meccset nézni. Ha mennénk többen akkor az lenne a legjobb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 5 hónapja #467

Május környékén nem terveztek egy meccsnézést a Vicente Calderón-ban ?
Szívesen mennék, csak sajnos a baráti körömből nem sokakat érdekelne ez az utazás, így egyedül lennék.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 5 hónapja #380

Igazából a nagy fájdalmam még két játékosunknak a mellőzése Godinon és Griezmannon kívül.
Az egyik Oblak,akit nem is értek miért hagytak ki ebből a leszűkített 4 kapusból.Egész idény alatt eddig 8 gólt kapott összesen.ha jól emlékszek.
Teljesen értehetetlen.A másik viszont valószínűen csak nekünk matracosoknak tűnik fel hogy hiányzik a középpályáról,mert hétről-hétre szenzációsat nyújt: Tiago.(a brigádba bevett Godin és Griezmann teljesen rendben van (bár a francia megrázhatná most már magát!!!!!)(akár már holnap!!!!!!!)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyéb dolgok 8 éve 5 hónapja #379

A fifa kijelölte a 2015-ös álom csapat leendő tagjait.(mellékelem)
Két Atletico játékos szerepel benne.Isten igazábol nem tudtam hova írjam,ezért nyitottam egy "Egyéb dolgok" fórumot.
www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/uefa...-40-jeloltje-2451897
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.