Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1476

Sajtóhírek szerint :D Egyébként, ha ez valóban megtörténne szerintem válaszút elé kerül a vezetőség. Hoznak egy edzőt új felfogással, új impulzusokkal ami nem is biztos, hogy rosszul sülne el, de akit én per pillanat eltudnék képzelni mint új embert az Pellegrini lenne. Nem lenne éppen népszerű a realos múltja miatt, de ha jönnek az eredmények szerintem mindenki megbocsájtó lenne vele szemben. A másik lehetőség, ami mondhatni kéznél van, de eddig valahogy még sem hallottam sosem az Burgos. Mindent tud a klubról, a játékosok képességeiről és tovább tudná vinni a jelenlegi vonalat. Korábban lehetett hallani, hogy kibújna Cholo árnyékából és szeretné magát kipróbálni Argentínában mint vezetőedző, ha Caminero vagy Cerezo elé állna egy ajánlattal, egyből rábólintana. Mindkettő kockázatos...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1475

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1389

  • Szirk
  • Szirk profilkép
Szerintem nem kellene itt ökör árakért venni csatárt a nyáron (ha egyáltalán fogunk tudni bárkit venni,ha a FIFA mégse nyomja ránk a büntit addig).Borja Bastón-t kell visszahozni és ennyi! Tavaly a Zaragoza-ba is 23 góllal zárt, idén az Eibar egyértelmüen az ő érdemei miatt van ott,ahol. Úgylátszik mostanra érett be, még mindig csak 23 éves és nem kerül egy fillérünkbe se! Csak nehogy ő is el legyen pocsékolva valami agyonsztárolt 1-2 szezonos "csodacsatár" miatt. Félek, hogy Cholo a nyáron nem tart majd rá igényt és továbbadjuk megint, akár végleg...Diego Costának örülnék, bár nagy kérdőjel, hogy tud-e megint olyan szintet hozni, mint 2 éve. Azért nagy a rizikó ennyi pénzért (40-45 millió?). Majd meglátjuk, mindenesetre Aupaaa Atletiiii!
(Mellékes megjegyzés : Borját most szezon közben nem lehet visszahívni?)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1387

Diego Ribas-t kellett volna megint elhozni a télen :D Amekkora gólt vágott az a Barcelonának azt sose fogom elfelejteni :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1376

,, A Bayern Münchenből erősítené meg a keretét a La Ligában szereplő Atletico Madrid a nyári átigazolási piac folyamán. A “matracosok” által kiszemelt labdarúgó boldogtalan jelenlegi állomáshelyén, így egyáltalán nem kizárt, hogy a szezon végén tovább is áll.

Az Atletico Madridhoz szerződhet a Bayern München középpályása, nevezetesen Arturo Vidal - állítja az El Mercurio. A chilei lap szerint a Juventus egykori labdarúgója boldogtalan a bajoroknál, így a szezon végén tovább is állhat. Az elmúlt napokban a Bild több negatív hírt is lehozott a chilei játékossal kapcsolatban, többek között azt is, hogy Guardiola egyáltalán nem szívleli, illetve állítólag alkohol problémával is küzd.

Arturo Vidal 2007-ben érkezett meg Európába, azon belül is a Bayer Leverkusenhez. A chilei középpályás gyorsan a “gyógyszergyáriak” egyik legjobbá vált, ahol négy szezont húzott le. Összesen 144 tétmérkőzésen kapott esélyt, mely során 21 találatot és ugyan ennyi gólpasszt osztott ki társainak. A 2011-es nyári átigazolási piac folyamán a Bayern München és a Juventus is harcba állt érte. Vidal végül az utóbbit választotta. A “zebráknál” szintén négy esztendőt húzott le. A neves olasz klubnál komoly hírnevet szerzett magának. Az ott eltöltött évei alatt több sztárcsapattal is szóba hozták, mint például a Barcelona és a Real Madrid, de akkoriban úgy festet, hogy kiáll a torinói együttes mellett. Nos, ahogy az kiderült ez csupán 2015 nyaráig tartott. Minden frontot egybe véve 171 találkozón léphetett pályára, ezalatt pedig 48 gólt szerzett és 26 találatot készített elő társainak. A Bayern Münchennél eddig koránt sem képes azt a teljesítményt nyújtani, amit a Juvénál képes volt, illetve a bizalom sem töretlen felé. A különböző kupasorozatokban 28 összecsapáson kapott lehetőséget a német klub színeiben. ,,
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1373

  • biashead
  • biashead profilkép
  • Elérhető
  • Hoy y siempre Atletico de Madrid!
Hajpa-yes beküldte:
Filipe 3 meccset kapott!No comment...

A klub fellebbezett, 1 meccses eltiltásra módosították.
Sebi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1369

Végre merünk kiadni pénzt játékosért. Ezt úgy értem hogy a legjobbaknak most már nem kell elmenniük mint pár éve .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1368

milyen felemelkedésre gondolsz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1367

Sziasztok!
Amikor a transfermarkt.de szerint Diego Costa(50milla)-t és Vidal(42milla)-t le akarjuk igazolni. Jó látni hogy kezd fölemelkedni végre a klub. Szerintetek ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1366

Jacksonnak mentális problémái voltak.Egy idő után olyan szinten begubózott és csak a vallásba ölte bánatát hogy teljes kész volt.A copa amerikán kezdődött mikor is eléggé nélkülözték a meccseken.Itt Madridban pedig mindenki bíztatgatta,segítette,de végül is így döntött.Cholo is rengeteget beszélgetett vele csak úgy mint a játékos társak.Van egy írás a Marcán de olyan bonyolult hogy el sem mertem kezdeni fordítgatni....Így már nyilván való hogy szerencsétlen idő pontban igazoltuk le...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1365

Én azért sajnálom Jackson távozását. Mindig is a kedvenc csatáraim közé tartozott, és nagyon örültem mikor leigazoltuk. Tény, hogy nem hozta úgy a gólokat mint korábbi csapataiban, de azért valljuk be sok lehetőséget nem kapott rá. Én szezon végéig még mindenképp megtartottam volna, igaz akkor nem kaptunk volna érte ennyit az biztos. De hátha beindult volna a szekere. Sajnos ezt már nem tudjuk meg soha.
Ráadásul így csak alacsony támadóink maradnak, plusz Torres, de ő sincs formában sajnos már egy ideje. Ívelgetni nem lesz értelme, de mi nem a tologatós, ziccerig kijátszó csapat vagyunk.
Kíváncsian várom hogy teljesít majd a csapat klasszikus csatár nélkül.
Jacksonnak meg sok sikert a továbbiakban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1361

Filipe 3 meccset kapott!No comment...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1360

Nagyon jól jött ez a kínai ajánlat, nem kicsit bukhattunk volna rajta ha hozza az eddigi formáját és később adunk túl rajta. Nem illett ide, menni is akart és még pluszban is zártuk le az ügyet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1359

Így van Pantic!Még lóvét is keresett a klub.Viszont helyette júniusban jön Diego Costa!Örüljünk?Mi legyen?Nem tom...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1358

mindenki kezet csókolhat jorge mendesnek! jackson martinez 42-45 millió euróért kantonba igazolt. kívánjunk neki tiszta levegôt!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1357

Óliver maradt végül is ugye?
Siquera távozását sajnálom azért, tény, hogy nem volt kezdő, de azért jól játszott mikor megkapta a lehetőséget.
Ki lesz így a balhátvéd csere? Gámez mindkét oldalon? Vagy esetleg Lucas.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1355

Márpedig sajnos azzal kell főznünk amink mardt..(vagy van most már)
hátha feltámad...de a kispadon nem tud gólt rúgni..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1354

Rettentően sajnálom, hogy nem adtuk el. Semmi keresnivalója itt (engem totál kicsinált a srác). Az meg, hogy nem fog hajtani, szerintem eddig sem tette viszont ha mégis hajtott eddig az akkor még nagyobb égés a számára, hogy próbált valamit és csak ennyit tud. Az utolsó csepp a pohárban nekem az volt mikor legalább 20 percet kapott az akkor már 10 emberrel "játszó" putasevilla ellen és sikerült egyszer! labdához érnie. Félelmetes csatár teljesítmény... :blink:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1353

No akkor csak nem annyira ragaszkodtunk Jackson Martinezhez??
Így marhára fog hajtani a tavaszi idényben hogy tudja elakartuk adni Kínába.
De akkor könyörgök miért nem adtuk oda a Tottenhamnek??(Nyílván a kínai bolton kerestünk is volna)...Szép kilátások.
A farnacnak se lenne kedve így focizni.Hacsak már csak azért is megmutatom alapján...

www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/p...visszaterese-2481269
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1352

Ha nem is kacsa srácok elég lutri nem??Ott van Torres példája,bár tudja a franc a másik ellen példa meg Vietto,meg Martinez.Ők csúcsformában jöttek....nem lepurnyadva.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1351

Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1350

Sziasztok! Én is olvastam a pletykát, szerintem igaz (vagyis remélem) .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1349

Nekem is gyanús volt. Aztán ki tudja.. :D :D Maláj :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1348

Melyik, a maláj? :evil:

Na jó...ő biztos magához térne itt. De ez nagyon kacsa-szerű...
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1347

A Tigris Madridban? Állítólag egyezkedik velünk. Mennyire pletyka?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1346

Nagy a csend csatár ügyben és már csak pár óra van hátra... Könyörgöm adjuk el Jacksont és hozzunk valakit a helyére. Bárki jobban beválna, ez meggyőződésem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1287

Nagy valószínűséggel Jackson kezdeni fog a Bárca ellen.
Simeone úgy nyilatkozott róla hogy egyszer csak kirobban belőle a tudása...
igen...de mikor????A Sevilla és a két Vígó elleni mérkőzésen azért nem játszatta a kolumbiait mert mozgékonyabb kreatívabb játékosoknak szavazott bizalmat..Minden mérkőzés més minden csapat más ezért jó hogy ennyi minőségi játékosunk van mert több féleképpen tudunk felállni.
És többféleképpen tudjuk a helyzeteket kihagyni.............meg gólt nem lőni!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1286

Oliver nem megy sehova!Marad itt a Calderonban.
Nem értem én ezt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1285

Nem csatár...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1284

Lehet hogy az utolsó pillanatban a Sportingos perui André Carillót igazoljuk le.
Semmit sem tudok róla...Egyáltalán csatár?Mindjárt jobban utána nézek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.