Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pletykák

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1282

Fogy az idő...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1279

Carrascon, Griezmannon és Correán kívül, bárki mehet a támadószekcióból oda ahova akar. Csak hozzunk valaki értelmeset helyettük.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1277

Oliverért bejelentkezett a Benfica és a Portó is.Tuti menni fog.De a támadó szekcióból is mehetnének páran........
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1218

na igen...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1216

  • szasz
  • szasz profilkép
  • Nem elérhető
  • ¡Aúpa Atléti!
Szerintem nem csak a játékos társai, hanem ő is többet várt magától. Egyébként a Dortmund a legszimpatikusabb német csapat, de abban nem vagyok biztos, hogy ott kapna állandó lehetőséget.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1214

Mindenki többet várt tőle,még saját játékos társai is.Mindenképpen az ő fejlődése céljából el kell innen igazolnia ahol tuti játszhat.(megjegyzem itt is sokáig benne volt a kezdőbe..úgyhogy tudja a franc.)Mondjuk a Dortmunddal nekem sincs semmi bajom.Lehet a fanatikus szurkoló táboruk,és a futbal szeretetük miatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1213

Én végleg nem engedném el Olivert. Nagy tehetség, és tény hogy idén nem tudott bizonyítani, de attól én még megtartanám. De valóban, ha a Dortmundba kerül, akkor legalább egy szimpatikus csapatba kerül.
Sajnálnám ha végleg távozna, mert igazából rá voltam a leginkább kíváncsi szezon elején. Aztán persze kisebb csalódás volt, de ki tudja később mi lenne belőle a csapatnál....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1212

Legalább szimpatikus csapatba megy :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1211

Oliver 2020-ig fog aláírni a Dortmundiaknak.Hogy kölcsön-e vagy végleg lesz átadva még nem lehet tudni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1210

Jaja!!
Reust bele a bóótba!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1209

Óliver Torresért bejelentkezett a Roma és a Dortmund. A németeknek adnak nagyobb esélyt a szerződtetésére. Az ára akár 14-15 millió euro is lehet. Erre kíváncsi leszek... Talán kérhetnénk Reust érte cserébe. :)
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1208

A fb-on az Atletico Madrid Magyarország- oldaltól egyszerűen stroke-ot kapok. Rettentően irritálnak azok az adminok. Na de ne kanyarodjunk el a témától :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1207

Az Eibar a következő hazai ellenfél, ha másért nem is, de legalább a legjobb góllövőjüket kivennénk a partyból. :P
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1206

Na az aztán megbízható oldal... :) :)
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1205

ehh, ne basszák már szét ezt a kiváló eibart... :angry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1201

,,Enrique Cerezo és Diego Simeone a hírek szerint ma ült le beszélgetni Borja Bastón visszahívását megvitatni, ebben az esetben 200.000€ körüli összeget kellene fizetni az Eibar csapatának a kölcsön megszakításáért. Borja egyébként elmondta az atleticofans.comnak (az egyik legnagyobb és messze leghitelesebb Atletivel foglalkozó külföldi szurkolói oldal), hogy a következő szezont mindenképp az Atletiben szeretné megkezdeni, de ha a télen vissza kell térnie, akkor is készenáll, és egy álma válna valóra.,, Most olvastam az Atletico Madrid Magyarország facebook oldalon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1200

Torres felépül a hétvégi Barca meccsig!Na ott megrázhatná végre magát és a legszebben csillogó lenne a 100. gól!!
Vagy ne is álmodjak ilyenekről....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1199

üdv itt!Ebben mi is reménykedünk mert akkor ki fog gólt lőni??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1198

Sziasztok új vagyok itt ! Remélem nem engedjük el Grizit !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1197

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1131

Én nem sírok utána. Amennyi lehetőséget kapott, az több is, mint érdemelt volna. Ekkora tehetséggel ennyire keveset mutatni...ehhez kellett tudás. Ez az amikor tehetsége van valakinek, szíve meg nincs.
Siqueira már más téma...Igaz hogy Filipe mögött nincs másik balhátvéd, de azt a posztot Gámez , és Lucas is megjátssza, és nem hiszem hogy rosszabb színvonalon mint Siqueira.
Két pótolható ember, bármennyire is sok reményt fűztünk a szereplésükhöz.
Dios, gracias que soy Rojiblanco!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1130

Oliver is Siqueria is eligazol a jövő héten!Oliver távozására tegnap bólintott rá Cholo.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1127

Torres jövője meg Choló kezében van....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1126

Ezt én is olvastam.De azóta is gondolkozok rajta hogy ez most miért jó?Most épül az új stadionunk,meg még nekünk is van jócskán tartozásunk.biztos jó befektetés,de nem egy adóssággal teli csapatnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1125

  • Hobbes
  • Hobbes profilkép
www.lequipe.fr/Football/Article/Ligue-2-...626902?xtatc=INT-21-[Ligue-2-le-rc-lens-pepiniere-de-l-atletico-de-madrid]

Állítólag az ATMA szóbeli ajánlatot tett a Lens adósságban fuldokló csapatáért, a francia csapat tulajdonosa megerősítette, hogy régóta tárgyalnak. A Lens évi 10 millió eurós működési hiánya azért az ATMA adósságállományához és költségvetéséhez képest azért nem olyan vészes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1124

Bocsánat hogy leírom de beszarás lenne ha Neymar eligazolna a Reálba....Állítólag 190 millió a kivásárlási ára és a buzik ki is fizetnék...érdekes lenne...Kíváncsi leszek ha átmegy fogja -e úgy csókolgatni a reál címert mint tavaly a büdös paraszt agyatlan Arda a Barcáét mikor tőlünk eligazolt...??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1123

  • Beni
  • Beni profilkép
  • Nem elérhető
Megérdemelne egy lehetőséget ő is. Sokkal rosszabbul nem lehet játszani mint Jackson meg Vietto.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1122

Nem tudom Borja Baston hogy muzsikálna nálunk?Az Eurosport pont ezzel kérdéssel foglalkozik.A játékos nem lenne ellen ha vissza kellene térnie az Atleticóhoz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1121

  • Beni
  • Beni profilkép
  • Nem elérhető
Carrasco,Griezmanm,Pedro. Hát nem egy csapatot szétfuthatnának. Szerintem működhetne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pletykák 8 éve 3 hónapja #1120

  • Beni
  • Beni profilkép
  • Nem elérhető
Az igazolásokból ítélve Cholo fejében talán tényleg nem fordul meg, hogy máshol folytassa. Így úgy gondolom a télen le kéne igazolni a kis Giovanni Simeone-t és aztán kölcsönbe továbbadni.
További probléma szerintem a balhátvéd poszt. Filipe szenzációs, talán ezen kívül még két ilyen szezon van benne. Siqueira is elég öreg már, és nem is egy klasszis. Ha elmegy, ha nem, kell keríteni egy balhátvédet. Jobbhátvéd posztot szerintem tökéletesen hozza Juanfran,Gámez páros. Mire ők kiöregednek, Manquillo kész lesz a feladatra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
atm Atlético Madrid, Peña Atlética de Hungría
Az Atletico Madrid labdarúgócsapatának magyar szurkolói oldala.